O nas

Zakład Pogrzebowy FUNUS posiada bogate doświadczenie w kompleksowej realizacji usług pogrzebowych – od pierwszego do ostatniego etapu ceremonii żałobnej. Wykonujemy całodobowe eksportacje ciał Zmarłych z domów, szpitali, hospicjów oraz innych miejsc, w których zastała ich śmierć. Nasze karawany spełniają szereg wymagań technicznych i sanitarnych oraz są dostosowane do przewozu zwłok w sposób zapewniający ich poszanowanie. Rodzinom, które zostały zaskoczone tą trudną sytuacją, pomagamy poruszać się na różnych poziomach spraw urzędowych, które należy dopełnić w związku ze zgonem.

Z odejściem krewnego lub przyjaciela wiążą się sprawy, które chciałoby się odłożyć na później, na spokojniejszy czas. Firma Funus zajmie się wszystkimi formalnościami, o które w tak trudnym czasie ciężko zadbać.  Oferujemy także opcję rozliczenia kosztów pogrzebu kredytując go w ramach zasiłku pogrzebowego, bądź wypłacamy tenże zasiłek na życzenie Rodziny Zmarłego przed pogrzebem.

Nasz zakład pogrzebowy organizuje ceremonie żałobne wszystkich typówtradycyjne oraz z uprzednią kremacją. Jesteśmy gotowi do przygotowania uroczystości pogrzebowych religijnych – według wyznania Zmarłego – lub też świeckich. Dokładamy wszelkich starań, aby – niezależnie do wybranej formy – każda ceremonia pogrzebowa charakteryzowała się stosowną powagą, godnością i pięknem. W ten sposób wraz z Państwem wyrażamy nasz szacunek względem Osoby Zmarłej.