Sala pożegnań

Zakład Pogrzebowy FUNUS troszczy się o kompleksowe przygotowanie oraz oprawę uroczystości pogrzebowych. Wiemy, że dla całości ceremonii żałobnych konieczne jest zadbanie o wszystkie jej elementy. Dlatego już od momentu eksportacji Zmarłego z domu do  chłodni staramy się, aby Rodzina Zmarłego mogła być spokojna, że ciało ich Kochanej Osoby trafia pod dobrą opiekę.

Z szacunkiem przygotowujemy je do dnia pogrzebu – tak, aby wtedy Zmarły był gotowy do chwili ostatniego pożegnania z Bliskimi. Odbywa się ono w komfortowej sali pożegnań, którą oddajemy całkowicie do dyspozycji Rodziny i Przyjaciół Zmarłego. Sala pożegnań Zakładu Pogrzebowego Funus może zostać przystosowana – na Państwa życzenie – do każdego rodzaju uroczystości. Zadbamy o to, aby ceremonii towarzyszyły odpowiednie symbole, a także takie elementy, jak świece i kwiaty.

Sala pożegnań, którą posiada zakład, daje Państwu możliwość poświęcenia Bliskiej Osobie Zmarłej takiej ilości czasu, jaką uważają Państwo za potrzebną i stosowną. Dołożymy wszelkich starań, aby uroczystości żałobne – także na tym etapie – przebiegały dokładnie według Państwa oczekiwań i życzeń.

 

Słowem – uczynimy wszystko, aby pogrzeb Osoby Bliskiej Państwa sercu – mimo całego smutku jaki mu towarzyszy – był wydarzeniem, które koi serce świadomością, że uczyniliśmy wszystko, aby móc pożegnać Zmarłego w sposób możliwie najdoskonalszy.